logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
REALIZACE INVESTICE NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY – KOMPONENTA 3.1
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Workshopy s organizací Attavena

Naši tři starší chlapci jezdí pravidelně na workshopy pořádané organizací Attavena. V říjnu byli v přírodovědném centru Mlýn Radouňka a o posledním víkendu v listopadu pobývali na chalupě v Kamenném Malíkově. Workshopy mají většinou společenská a přírodovědná témata a chlapci se tam dozvídají mnoho nových a zajímavých věcí. Přijíždějí ze zážitkových víkendů spokojeni a jsou rádi, že si tam našli spoustu nových kamarádů.

Hájková I.

Workshopy s organizací Attavena

TOPlist