logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
REALIZACE INVESTICE NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY – KOMPONENTA 3.1
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Úniková hra „Poznej naše město“

Tak jako předešlý rok jsme se s dětmi vypravili v sobotu 18. listopadu hrát únikovou hru, tentokrát na téma „Poznej naše město“.

Hra začínala u nové úřední desky před MÚ Sedlec-Prčice, kde jsme si načetli první QR kód a postupně plnili zadané úkoly. Trasa vedla přes koupaliště, Sv. Isidor, kostel Sv. Vavřince, most K. Burky a končila u Vítka v Sedlci. Zde si děti musely zapamatovat heslo únikové hry a za to byly odměněny čokoládou a omalovánkami s obrázky našeho města. Pro všechny to byla hra hlavně pro radost, poučení a zábavu, kterou jsme zakončili návštěvou sedlecké cukrárny.

Hájková I., Pechová J.

Úniková hra „Poznej naše město“

TOPlist