logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
REALIZACE INVESTICE NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY – KOMPONENTA 3.1
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Úniková hra „Poznej naše město!“

O státním svátku 17. 11. se někteří chlapci z 1. skupiny zúčastnili únikové hry, „Poznej naše město!“, kterou si připravilo město Sedlec – Prčice. Jak již z názvu vyplývá, tak přínosem této hry je  dozvědět se o Sedlci – Prčici, co nejvíce z její historie. Známkou toho, že se jednalo o únikovou hru bylo to, že děti pomocí aplikace v telefonu musely hledat QR kódy všude po městě a okolí, díky nimž se dozvěděly informace a plnily úkoly, které když splnily, tak mohly pokračovat a hledat další místo, kde se kód nachází. Naše výprava byla dlouhá necelých 4 km, takže jsme si udělali hezkou dopolední procházku s napínavou hrou. V námi neodtajněném cíli na děti čekala nečekaná odměna. 

Teta Veronika Růzhová 

TOPlist