logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
REALIZACE INVESTICE NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY – KOMPONENTA 3.1
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Sportovní zápolení a zdravá výživa

V kalendáři se ukázalo datum 19.11.2023 – neděle. Venku je pošmourný den, ale to nás netrápí. Čeká nás příjemně strávené dopoledne. Nejprve si osvěžíme znalosti z oblasti zdravého životního stylu formou rozhovorů, pak ve výtvarné části se zaměříme na kresbu zdravých i nezdravých potravin. A následuje sportovní část. Tu jsme si užili nejvíc. Různé pohybové soutěže, cvičení u žebřin, překážková dráha či skok daleký z místa nás opravdu bavily. Dopoledne proběhlo k naprosté spokojenosti všech dětí i vychovatelů, kteří ho připravili – pí Fuková, p. Schindl a pí Hájková.

Fuková Marie

TOPlist