logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Sport i zábava

V pátek 17.112023 byl státní svátek a my jsme chtěli nějak užitečně strávit den volna. Naplánovali jsme pro všechny děti, které neodjely domů na propustku sportovní turnaje. Starší děti se utkaly v ping-pongu a mladší v kuželkách. Všichni se snažili, aby zrovna jejich sportovní výkon byl ten nejlepší. Abychom děti za jejich výsledky ocenili, uspořádali jsme jim diskotéku, která měla u dětí veliký úspěch. Sváteční den se nám skvěle vydařil a všichni jsme si ho společně užili.

Tety: Bartoňová, Hampeštová, Růzhová, Suková

TOPlist