logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
REALIZACE INVESTICE NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY – KOMPONENTA 3.1
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Slavnostní otevření náměstí a lampionový průvod

V pátek 10. listopadu jsme se s dětmi ze zámku účastnili slavnostního otevření nově zrekonstruovaného náměstí 7. května v Sedlci spojené s vítáním sv. Martina.  Všichni jsme tak shlédli zajímavá dětská vystoupení a poté se vydali lampionový průvod do Prčice. Zde byl slavnostní podvečer zakončen programem ohňové show skupiny Pánů ze Zvěřince.

Hájková I., Hampeštová R.

Slavnostní otevření náměstí a lampionový průvod
Slavnostní otevření náměstí a lampionový průvod

TOPlist