Cestou necestou…

Podzim se stále ještě nevzdal a zimu k nám zatím nepustil, a proto je ten správný čas, si ho naplno užít se všemi jeho krásami. Do poslední chvíle čekáme, jaké bude počasí. Je neděle 12. 11. 2023 a svítí sluníčko. Dobrá zpráva pro 2. a 4. skupinu. Teple se oblékáme a vydáváme se na putování po okolí. Nejprve jdeme k vrchotickým rybníkům, kde si chvíli odpočineme a kocháme se barvami a vůněmi podzimu, je tu nádherně. Ale čas kvapí a my musíme pokračovat v cestě, která povede nyní trochu náročnějším terénem. Jdeme po cestě, louce, poli, prostě jdeme cestou necestou. Děti překonávají přírodní překážky, šplhají na stromy, snaží se orientovat v terénu a všichni se dobře baví. Pomalu se smráká a my příjemně unaveni přicházíme zpět domů. Těšíme se na teplý čaj a večeři. Máme další hezkou vzpomínku na nedělní podzimní odpoledne.

Suková K., Pechová J