logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Projektový den JARO

Jaro začalo 20. března, ale podle počasí to tak rozhodně nevypadlo, proto jsme si počkali a jarní projektový den jsme si ve škole uspořádali až 26. března.

Projektový den jsme začali prezentací, žáci si tak připomněli jarní květiny, změny v počasí a přírodě.

Po prezentaci následovala výroba „Travňáčka“. Děti pracovaly ve dvojicích za pomoci návodu, který jim byl rozdán. Tato činnost se zprvu zdála jednoduchá a určena spíše pro menší, ale práce pouze podle návodu dala zabrat i těm větším jedincům.

Po svačině se děti vydaly koledovat svými vlastními pomlázkami a řehtačkami, které si vyrobily v rámci pracovní výuky. Zvuk řehtaček se rozléhal po celém zámku, a tak o nás věděli všichni a děti si vykoledovaly mnoho sladkostí.

Počasí nám přálo, proto nám nic nebránilo k tomu, abychom po koledování vyrazili na procházku do okolí Přestavlk. Po roztání sněhu je v přírodě vidět mnohem více odpadků a abychom té přírodě alespoň trochu odlehčili, vzali jsme si odpadkové pytle a část okolí vyčistili.

Projektový den se nám vydařil.

Dohnalová Aneta

TOPlist