logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Ukliďme Česko s oslavou narozenin

Ukliďme Česko je dobrovolnická akce zaměřená na úklid a probíhá na celém území České republiky. Cílem je uklidit černé skládky a nepořádek. Dobrovolníci jsou lidé, kteří zorganizují úklid v místě, které si sami určí a starají se o hladký průběh.

Letošní jarní úklidový den připadl na sobotu 27. března 2021. I naše 1. skupina se do něj zapojila. Pro úklid jsme si vybrali místo našeho parku, který jsme celý prošli a posbírali odpadky (převážně papíry, plasty, ale i skleněné střepy).

Zároveň jsme vysypali venkovní koše z parku. Já i děti jsme měli dobrý pocit z odvedené práce.

Den jsme zakončili oslavou 8. narozenin Ondry Brože. Všichni jsme si pochutnali na připraveném dortu a přiťukli na zdraví dětským šampaňským.

Oslava narozenin

TOPlist