logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Přání pro Ježíška

Čas neúprosně letí a za nedlouho nastane advent, který máme u nás v domově s dětmi velice rádi. Jako je tomu každý rok, i letos se všichni moc těšíme na Vánoce. Čeká nás mnoho důležitých úkolů, které všichni dobře známe. Kromě přípravy vánoční výzdoby, pečení cukroví máme jeden obzvlášť důležitý úkol, a to je psaní přáníček pro Ježíška. Jak všichni víme, Ježíšek má mnoho práce, a tak jsme přání napsali trochu s předstihem. Děti se při psaní vyřádily, pustily uzdu své fantazii a projevily kreativitu. Večer psaníčka schovaly za okno a honem utíkaly spát.

Andrea Bartoňová

Přání pro Ježíška
Přání pro Ježíška

TOPlist