logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Den pro naši Zemi

Náš Den na Zemi jsme začali společně se skupinově. S dětmi z 2. domku jsme si povídali o ekologii, jak pomáhat naší Matičce Zemi, jak se o ni hezky starat, aby se nám zde dobře žilo. Zopakovali jsme si barvy kontejnerů, do kterých třídit odpad, jak se chovat, když vidíme někoho, kdo znečišťuje přírodu. Jak zacházet s věcmi, které již nechceme, jaké máme možnosti například odkládat oblečení, které již nechceme.

Den pro naši Zemi
Den pro naši Zemi

Děti bavilo třídit věci na jednotlivé hromádky, které jsme následně vyhazovali do kontejnerů na tříděný odpad. Povídání a drobné hry jsme završili společnou procházkou, kde jsme posbírali odpadky po Přestavlkách a okolí našeho DD. 

Přikládám foto našeho nasbíraného odpadu

Jana Kuželková

TOPlist