Cyklistické závody a soutěže

Páteční krásné počasí a veselá nálada v nás probudila sportovního ducha a soutěžní mysl. Všichni jsme sedli na kola.

Před jízdou jsme si zopakovali pravidla ježdění na kole jako je například: nošení helmy, bezpečné brzdění, rozestupy mezi jednotlivými závodníky, držení kola oběma rukama, celkové zacházení s kolem.

Veselá jízda mohla začít. Do soutěží a jízd se zapojily děti z I., II., IV. skupiny od vychovatelů Libora Tomáška, Evy Říhové a Jany Kuželkové

Projeli jsme si trasu parkem, kde se jezdilo ve slalomu kolem stromů, přes hřiště, až dozadu k pingpongovému stolu. Menší děti jezdily před domečky, kde končila i trasa dětí větších.

Závodění jsme si užili plnými doušky, jak je vidět na fotkách. Děti byly velmi spokojené.

Jana Kuželková