logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Velká dobrodružství malého brouka

Je neděle 16. června 2024. Sluníčko krásně hřeje. Chlapci a děvčata se chystají na návštěvu divadelního představení. V ZŠ Sedlec hraje „Divadlo Za 2“ pohádkovou komedii Velká dobrodružství malého brouka. Děj ze života hmyzu se odehrává na louce u Černého lesa. Žije zde i střevlík Pepa s přítelem zlatohlávkem Jardou. 

Pepa se jednoho dne rozhodne vydat do světa hledat to pravé štěstí. Na cestě zažívá mnohá dobrodružství. Je vtipný a odvážný. Má smysl pro čest a je chytrý. Diváci byli svědky vzrušujícího putování. Zasmáli se popletenému brouku z ciziny, s napětím očekávají jak dopadne setkání se zlým sršněm a zda Pepa unikne zobáčku datla. Vše však dobře dopadne. A co Pepa? Ten zjistí, že to pravé opravdové štěstí je tam, kde jsme doma. Kde máme své přátele, kteří nás mají rádi a vždy nám pomohou.

Fuková Marie

TOPlist