logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Školní výlet – Techmania

Ve čtvrtek 21. 6. jsme vyrazili na společný školní výlet. Naším cílem byla Techmania Science Center v Plzni. Techmania se nachází v historických budovách plzeňské Škodovky. Za proměnu starých továrních hal v moderní centrum vědy a techniky získala několik ocenění v soutěži Stavba roku. Představuje s vtipem základní přírodní jevy a zákony, seznamuje se světem vědy a techniky a láká k experimentování na 10 000 m2 hlavní expoziční haly. Žáci si mohli vyzkoušet mnoho zajímavých zařízení a her. Ti mladší se nakonec ještě vyřádili v krásném hracím koutku.

Odpoledne jsme se vraceli příjemně unaveni a plni dojmů.

Mgr. V. Červová, Mgr. V. Daňha, Bc. A. Dvořáková, DiS., Mgr. J. Studentová, L. Bendová, K. Pechanová, I. Ryšavá

TOPlist