logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Předání hraček a sladkostí k MDD

Z důvodu víkendového odjezdu některých svěřenců, byl o den dříve 31.5.24 naplánován v našem krásném zámeckém parku den dětí se soutěžemi a odměnami.

Bohužel pro velkou nepřízeň počasí byly akce venku zrušeny. Všichni jsme se tedy přesunuli do vnitřních prostor. Děti dostaly od paní ředitelky, našeho vedení a od různých sponzorů na své skupiny mimo jiné hračky, psací potřeby, puzzle, knihy, kosmetiku, mobily a notebooky. Pro ty nejmenší ještě hračky na pískoviště a veliké dětské tatry. Také mezi nás zavítal pan údržbář a přinesl nějaké sladkosti. Tímto za vše jménem dětí děkujeme. Nakonec se všichni rozešli na skupiny, kde proběhlo pár soutěží.

I. Pešková

TOPlist