logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Divadlo patří dětem

V neděli 26.5.2024 pořádalo Divadlo A. Dvořáka Příbram pod záštitou města Příbram další skvělou akci pod názvem “Divadlo patří dětem”.  Díky sponzorskému daru ze Středočeského kraje jsme se na tuto akci vydali i my a celý den si báječně užili. V kině jsme viděli pohádku “Trollové 3” a na pouti vyzkoušeli snad všechny atrakce-například Lochnesku, řetízkový kolotoč, houpačky, horskou dráhu, lavici, létající slony. Samozřejmě jsme neodolali ani pouťovým dobrotám a pochutnali si na hranolkách, cukrové vatě i ledové tříšti. Také se dětem moc líbilo vyzkoušet auta a motorky policistů, záchranářů, hasičů i vojáků a veliký ohlas měla i jízda mašinkou. Na závěr si děti zahrály stolní hokej a vyfotily se s plyšovými kamarády.

Spokojeni a plni zážitků jsme se vrátili domů, kde jsme si o celém dni ještě dlouho vyprávěli a věříme, že se do Příbrami zase brzy na nějakou podobnou akci podíváme.

K. Suková, P. Kosek, I. Pešková, J. Pechová, E. Říhová, S. Veselá, P. Švecová

TOPlist