logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Pohádkový les v Sušeticích

V neděli 9. června 2024 jsme si užili zábavné odpoledne na pohádkovém lese v Sušeticích, který pořádá již tradičně místní sbor dobrovolných hasičů. Letošní ročník měl název “Barevný sen” a děti měly za úkol hledat jednotlivé barvy duhy. Každé stanoviště s barvičkou mělo pro děti připravenou zábavnou disciplínu a sladkou odměnu. Po projití celé trasy na děti v cíli čekala poukázka na točenou zmrzlinu, diplom a balíček drobných dárků. Počasí nám přálo a my jsme si celé odpoledne společně užili.

Kristýna Suková, Jana Pechová

TOPlist