logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Gump – Jsme dvojka

V pátek 7. června 2024 jsme se vydali do kina na film Gunp – jsme dvojka. Cestou jsme se zastavili na zmrzlinu – tou jsme dodatečně znovu oslavili MDD a pak už usedáme do pohodlných sedadel kina. S očima upřenýma na plátno sledujeme příběh psího hrdiny Gumpa. Ten navazuje na první díl – „Gump – pes, který naučil lidi žít“. Jeho cesta začíná právě tam, kde ta předchozí skončila. Je se svým milovaným Bédou, který však musí do nemocnice. Gump se tak dostává k Oříškovi. Napětí i úsměvné scény. Někomu ukápne slzička, jiný ani nedýchá. Ale vše dobře dopadne. Film končí a sálem se ozývá potlesk. Celou cestu zpět si o filmu vyprávíme. Opravdové pevné přátelství je to nejcennější, co můžeme získat.

Fuková Marie

Gump - Jsme dvojka

TOPlist