logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
REALIZACE INVESTICE NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY – KOMPONENTA 3.1
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Návštěva křesťanů

V sobotu 3. února 2024 jsme u nás v DD opět po čase přivítali naše známé – křesťany.  Pro děti si tradičně připravili program, který trval po celé odpoledne. Různá stanoviště pro malé i velké se setkaly s úspěchem – od výtvarných dílniček (malování, navlékání korálků, obtisky zvířátek, různá zdobení na čtvrtky), velké vlastnoručně vyrobené autodráhy, scénky, zpěvu a tance až po box pod vedením profesionálního trenéra. Obzvlášť zde se větší děti měly možnost pořádně vyřádit a naplno si zkusit, jak je tento sport namáhavý.

S dětmi jsme všichni posvačili nepřeberné množství různých dobrot, které nám naše návštěva přivezla, a za něž velmi děkujeme! Děti vše s chutí snědly a vypily a dále jsme pokračovali v připraveném programu. Ten byl ukončen rozdáním cen, rozloučením se a poděkováním za krásné odpoledne.

Děti byly nadšené, program se jim velice líbil a my se těšíme, až opět naši přátelé k nám do DD dorazí.

TOPlist