logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
REALIZACE INVESTICE NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY – KOMPONENTA 3.1
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Hodnotíme, plánujeme

Byl pátek 2. února 2024. Dveře školních tříd zůstaly zavřené. Školáci si užívají pololetní prázdniny. Nejinak je tomu i v našem domově. Venku není vůbec počasí, které nám určuje dané roční období – zima.

Naopak. Je pod mrakem, chvílemi prší a docela to fouká. Volíme tedy program ve vnitřních prostorách.

Začínáme v kuchyni. Na lince už máme připraveny suroviny k výrobě chlebíčků. Rozdělujeme si úkoly a práce nám jde hezky od ruky. Pracovní atmosféru doplňuje příjemná hudební kulisa.

Chystáme i další občerstvení – sladké zákusky, zmrzlinový pohár s ovocem a šlehačkou, kterou ozdobíme grankem. A samozřejmě i něco dobrého k pití. Máme Relax meloun i Relax liči. Společně pak usedáme ke stolu, abychom hodnotili i plánovali.

Hodnotíme školní výsledky – naši práci.

A můžeme být spokojeni. Každý se po celé pololetí školního roku 2023/2024 snažil a podle svých sil se svědomitě připravoval. Sedí s námi ti, kteří mají „samé“, mnozí u hodnocení „prospěl“ mají i
„s vyznamenáním“.

A co plánujeme dál? Dobrý prospěch si určitě udržet. Dáváme si drobné cíle, které se budeme snažit poctivě plnit. A když se cíl naplní, dáme si další.

Při konzumaci pohoštění a rozhovorech nám čas rychle plyne. Ale ještě stihneme pobyt v parku. Provětráme hlavu, protáhneme svaly. Celý den hezky proběhl ke spokojenosti všech zúčastněných.

Fuková Marie

TOPlist