logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Mimo domov

V neděli 7. 5. k nám zavítala milá návštěva, dobrovolníci z organizace Mimo domov. Přijeli již během dopoledne a měli pro nás přichystáno mnoho soutěží. Příjemně strávený den jsme započali hrou Bingo, soutěží ve sběru razítek a odpoledne jsme pokračovali ve sportovním duchu. Protože ten den panovalo krásné jarní počasí, mohli jsme být venku. Skákali jsme do dálky, běhali na čas, běhali přes překážky…. Celý den jsme zakončili soutěží v poznávání ovoce, ovšem se zavázanýma očima. Úspěšnost i přes to byla veliká. Na závěr celého soutěžního dne bylo vyhodnocení a předání odměn i s medailemi. Poté jsme se již s velmi milou návštěvou museli rozloučit. Ale aby loučení nebylo tak smutné, slíbili jsme si, že se na podzim opět sejdeme.

Štěpánová M., Pechová J., Zburníková A., Fuková M., Veselá S.

Mimo domov

TOPlist