logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Běh pro Křídla

Ve středu 24. 5. 2023 pořádala ZŠ a MŠ Sedlec – Prčice charitativní běh s bohatým doprovodným programem. Výtěžek z této akce škola věnovala domácímu hospici Křídla. My jsme s dětmi pro každou dobrou věc, rádi pomáháme, a tak jsme se běhu také zúčastnili. Na školním hřišti bylo pro všechny účastníky připraveno spoustu her a soutěží. Viděli jsme skvělé vystoupení gymnastického kroužku ZŠ Sedlec – Prčice a tanečního klubu Slimka ze Sedlčan. Bylo to pěkné a zábavné odpoledne završené velkým během, který si děti moc užily a umístily se na předních místech. Už se těšíme na další ročníky tohoto běhu.

Bartoňová A., Říhová E., Kosek P., Dach M.

TOPlist