logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Vzdělávací program s názvem PRÁCE S EMOCEMI A SE STRESEM PRO UČITELE.

Dne 21. 5. 2024 byl pro naše zaměstnance ZŠ a DD Přestavlky zajištěn vzdělávací program s názvem PRÁCE S EMOCEMI A SE STRESEM PRO UČITELE.

Seminářem nás se zaujetím a poutavě provedla lektorka Mgr. Ludmila Sotáková. Předem nás požádala o diskrétnost a nevynášení informací ohledně rozebíraných témat. V konkrétních příkladech, ohledně výchovy a chování dětí, se také snažila poradit. Každý měl prostor pro jakýkoliv dotaz a komentář.

Zpestřením byl autogenní trénink, který navodil příjemné uvolnění a uvědomění si svého těla. Věřím, že se všem zúčastněným seminář, který trval 8 hodin, líbil. Po celou dobu panovala přátelská atmosféra. Vše bylo zakončeno praktickými tipy a diskusí.

Pro naši práci s dětmi byly veškeré informace přínosné a věřím, že je v praxi využijeme. Tímto děkujeme našemu vedení za zprostředkování akce a zároveň paní psycholožce za poutavou prezentaci.

I. Pešková

Seminář pro učitele
Seminář pro učitele

TOPlist