logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Ukliďme Česko, ukliďme okolí

Nastalo jaro a s ním i pravidelná akce „Ukliďme Česko“. Dobrovolníci po celé republice se zapojí do úklidu, aby z přírody odklidili vše, co tam nepatří.

V neděli 24. března 2024 se do této akce zapojily i děti z našeho dětského domova. Se svými vychovateli se pustily do úklidu. Uklízelo se nejen v prostorách zámeckého parku a v jeho blízkém okolí. Jednotlivé skupiny se vydaly směrem do Prčice, na Kvašťov, na Rohov i do Vrchotic. Za větrného počasí a občasného deště tak uklízely podél cest a pytle na odpadky se rychle plnily. Za dětmi je vidět hezký výsledek. Akce se líbila a hlavně si všechny děti uvědomily, jak je důležitý kladný vztah k místu, kde žijí.

Děti doprovázeli Fuková M., Schindl V., Růzhová V., Zburníková A., Němcová A., Hájková I

TOPlist