logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Turistický výlet na Ježovku

Vypadá to, že se počasí trochu umoudřilo, a tak jsme se v sobotu odpoledne vypravili na pěší výlet. Děti si jako cíl cesty zvolily Ježovku, kde to máme všichni rádi. Naplánovali jsme trasu a program, připravili jsme si potřebné vybavení a samozřejmě důležitou věc, a tou byla večeře. Po obědě nám na cestu vysvitlo sluníčko, takže jsem vesele vyrazili. Cestou jsme si zahráli pár zábavných her, nasbírali spoustu pokladů, házeli jsme žabky na hladinu koupaliště a zazpívali si do kroku. Konečně jsme dorazili k zázračnému prameni a utábořili se. V okolí jsme posbírali dřevo a rozdělali si oheň. K večeři jsme si nesly buřty, klobásky a těšili se až povečeříme v přírodě. Všichni se spokojeně usadili kolem ohně a upekli si zmiňované dobroty. Se západem slunce jsme spokojení vyrazili zpět k domovu.

A. Bartoňová, P. Kosek  

TOPlist