logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Projektový den – Velikonoce

V úterý 26. března jsme měli v I. a II. třídě společný projektový den s názvem Velikonoce. Nejprve jsme se pomocí prezentace seznámili se symboly jara a tradicemi Velikonoc. Poté přišlo na řadu krátké čtení a pracovní list s otázkami a úkoly. Následovalo zábavné kreslení velikonočních zajíčků a vyrábění netradičních kraslic z papírových utěrek. Celý den jsme zakončili na školní zahradě, kde byla pro žáky připravena Velikonoční bojovka, ve které zúročili vše, co se tento den naučili.

V. Červová, J. Studentová, L. Bendová

TOPlist