14. 8. 2016 – Pobyt Máchovo jezero, Hodnocení akcí

Během volnějších časových aktivit na pobytu bylo pohlíženo k věku a zájmu chovanců.

Děti navštívily městský park s nejrůznějšími prolézačkami a houpačkami, sítěmi, kde si našli své místo malí i velcí, či minigolfové hřiště, kde si po dvojicích zapisovaly skóre vlastní hry. Tento druh činnosti byl velmi oblíben.

Dalším netradičním zážitkem bylo zapůjčení šlapadel v podobě automobilu. Děti dostaly záchranné vesty a mohli jsme společně vyrazit na jezero.
Zkouškou chování byla současně návštěva restaurace a pizzerie, kde si děti objednaly kofolu a pizzu.

Nejčastější prázdninovou zábavou bylo však slunění u vody, koupání a vodní sporty na plážích Máchova jezera.

Zázemí hotelu i prostředí, příroda i dostupnost služeb, byla příznivá pro letní prázdniny našich dětí.

Mgr. Michaela Vanišová