logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Hýbeme se, bavíme se

Začaly velikonoční prázdniny. Je čtvrtek 28. března 2024. Ve velikonočním týdnu je tento den označován jako Zelený čtvrtek. Nejen proto jsme do naší stravy zařadili zelené potraviny, ale i naše pohybové aktivity se odehrávaly na zelené travičce. A protože se rádi zasmějeme, zařadili jsme dnes do sportu soutěže, které nás často rozesmály. Při skoku v pytlích nebyla nouze o prohlédnutí si trávníku zblízka, smích provázel i běh trojnožný nebo podbíhání lana. Zábavné pro nás bylo i přeskakování švihadla nebo lana. A samozřejmě jsme využili i naše oblíbené míče.

Sluníčkem prohřáté tváře byly stále samý úsměv. Vše jsme si užívali – pohyb, slunce i radost – plnými doušky. Odpoledne se povedlo ke spokojenosti všech.

Fuková Marie

TOPlist