logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Děti v příbramském divadle

Dne 25. února 2024 jsme se na základě nabídky ředitele divadla A. Dvořáka Příbram a za podpory Středočeského kraje účastnili s nejmladšími dětmi divadelního představení Dobrodružství Hastrmana Tatrmana hraného v divadelním sále KD v Příbrami. Představení bylo trošku strašidelně, ale jinak hlavně veselé a děti si jej patřičně užily. Před tím, než jsme se po jeho skončení vydali na zpáteční cestu, využily děti blízkost zajímavého dětského hřiště a s velkým zájmem se vyřádily na několika netradičních dětských atrakcích.

TOPlist