logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
REALIZACE INVESTICE NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY – KOMPONENTA 3.1
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Bruslení v Sedlčanech

V úterý 30. ledna jsme v rámci tělocviku s žáky naší školy vyrazili bruslit na zimní stadion do Sedlčan. Všichni s velkým nadšením vyjeli na led, který jsme měli celou hodinu jen pro sebe. Starší žáci už bruslili s jistotou, mladším dětem se ještě nevyhnuly nějaké pády, ale i tak to vytrvale zkoušely dál a dál. Po hodině nás sice trochu bolely nohy a možná se objeví i nějaká boule, ale už se moc těšíme na další podobnou akci.  

J. Studentová, V. Červová, L. Bendová, M. Dach

TOPlist