logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Člověče nezlob se. Velké Heřmanice.

Tento sobotní den 16. 2. 2019 jsem se již po několikáté s dětmi zúčastnila soutěže ve hře „ Člověče nezlob se „. Bylo vybráno osm soutěžících do 15 let. Všichni předem trénovali pravidla a různé finty v házení kostkou, ale všechno je stejně jen o štěstí.

 Po obědě vyrážíme do hasičárny v Heřmanicích a netrpělivě očekáváme začátek. Chvilku trvá, než se místní děti sejdou. Nakonec bylo 28 účastníků. Děti byly náhodně rozděleny do skupin a soutěž mohla být odstartována. A teď opravdu záleží jen na tom štěstíčku.

Následovalo několik kol, s krátkými přestávkami na odpočinek a občerstvení. Naše děti se setkaly s dětmi z loňského roku, všichni si popovídali. Závěrem se sečetly získané body a každý netrpělivě čekal na výsledky. Vyhlášení začalo od hráče, který byl na posledním místě, byl odměněn sladkostmi a stejnojmennou hrou, jako cena útěchy. Dále byli vyhodnoceni všichni, až nakonec zůstala tři místa oceněná diplomem a sladkostmi. Na prvním místě byla naše Sylva Hronová, které přálo již zmíněné štěstíčko. Blahopřejeme a děkujeme všem účastníkům.

 Dnešní odpoledne se nakonec protáhlo do pozdějších hodin, ale to nám nevadilo. Další krásný den je za námi a nám zbyly alespoň vzpomínky. Již se těšíme na další ročník.

Pešková Irena

TOPlist