Zábavné odpoledne

V pátek 29. 1 . 2021 o pololetních prázdninách jsme si s dětmi uspořádali zábavné odpoledne plné veselých her, soutěží a sportu. Měli jsme naplánované aktivity na sněhu, bohužel silně pršelo a sníh nám zmizel. Toho jsme se ovšem nezalekli a uspořádali jsme soutěže na zámecké hale. Děti soutěžily v silových soubojích a ve výdrži. Dále jsem si zahráli spoustu her jako starou dobrou “židličkovanou”, kde se zapojili všichni vychovatelé. Bylo velice hezké sledovat jak si děti pomáhají a bojují společně za svůj tým. Nejvíce bodů vybojoval Martin I., který zvládl nejvíce kliků a svou skupinu dovedl na stupně vítězů. Na pomyslný stupínek se ovšem dostaly všechny skupiny, jelikož není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Děti dostaly za odměnu spoustu dobrot a sladkostí. Nyní se všichni už těšíme na jaro, až budeme moci soutěžit venku.

foto z akce