logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Za halloweenským pokladem

Dne 14. října 2021 jsme s dětmi měli na programu „cestu za pokladem“. Akce byla naplánovaná na odpolední hodiny, kdy nastává v tomto období tajuplná atmosféra umocněná samotným stmíváním.

Děti se orientovaly pomocí barevných lístečků umístěných různě po parku, na kterých byly otázky. Odpovědi na ně byly podmínkou k dalšímu postupu a přiblížení se vytouženému cíli. Děti si tak lámaly hlavy nad tématy – roční období (podzim), halloween, příroda kolem nás. Na konci určené trasy se děti shledaly se slíbeným pokladem, ze kterého měly obrovskou radost.

Za halloweenským pokladem

Dětem i nám dospělým se odpoledne velice líbilo.

Akce se zúčastnily všechny výchovné skupiny.

TOPlist