logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Vzdělávací úniková hra

Na svátek 17. listopadu jsme se s dětmi ze zámku vypravili hrát vzdělávací únikovou hru „Pomoz svatému Martinovi najít bílého koně“. Hra začínala u ZŠ Sedlec, kde jsme si museli stáhnout aplikaci, podle které jsme se řídili po celou dobu hry. Po cestě jsme hledali QR kódy a postupně plnili zadané úkoly, které se týkaly svátku svatého Martina. Stanovišť bylo celkem osm, a u každého jsme si na mobilním telefonu poslechli krátký příběh. Nakonec jsme bílého koně našli v zahradě ZUŠ Sedlec. Zde jsme se také vyfotili a pomocí aplikace poslali fotku do místního časopisu „Náš domov“. Dětem se úniková hra moc líbila.

K. Bulanová, I. Hájková

Vzdělávací úniková hra
Vzdělávací úniková hra

TOPlist