logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Výlet do Třebíče

V neděli 19. 6. se v krásném městě Třebíč konaly lehkoatletické závody, kterých se zúčastnily také děti z DD Přestavlky. A protože ne všechny děti jsou členy lehkoatletické přípravky, šli jsme se, my zbylí, podívat do tohoto krásného města. Ač v ten den panovalo úmorné horko, šli jsme se podívat na náměstí, kde měli ve zdejší cukrárně výbornou zmrzlinu, které jsme nemohli odolat. Po jejím zkonzumování jsme pokračovali dále podívat se na dominantu tohoto města, kterou je velice známý Třebíčský zámek. Zámek jsme zhlédli pouze zvenku, ale protože v zámeckém parku byl příjemný chládek, strávili jsme podstatnou část výletního dne právě tam. Poté následovala procházka kolem vody a na závěr Ti nejmladší navštívili dětské hřiště s houpačkami a prolézačkami. Poté již nastal čas na cestu zpět domů. I přes počasí, které v tento den panovalo, se nám výlet do Třebíče moc líbil.

Štěpánová M.

Výlet do Třebíče

TOPlist