logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Výlet do Kamýku nad Vltavou

Na Velký pátek 2. dubna jsme se s dětmi vypravili na výlet do Kamýku nad Vltavou. Kamýk je krásné městečko, kde je k vidění spousta zajímavých míst. My jsme tentokrát měli na programu návštěvu zříceniny hradu Kamýk a dětského hřiště u řeky Vltavy. Po příjezdu do Kamýku jsme se nejprve vydali na zříceninu hradu, kde je kolem vybudována naučná stezka, která poskytuje zajímavé informace o historii této lokality. V místním areálu se nachází středověké hřiště a jeho součástí je i labyrint, který si děti mohly procházet. Po prohlídce celého areálu jsme se přesunuli zpět do městečka na místní hřiště, kde jsme si u řeky dali dobrou svačinu. Děti se pak vyřádily na lanovce a dalších zábavních prvcích. Na konci výletu jsme udělali sladkou tečku. Všichni jsme si dali dobrou zmrzlinu.

TOPlist