Výlet do Kamýku nad Vltavou

Na Velký pátek 2. dubna jsme se s dětmi vypravili na výlet do Kamýku nad Vltavou. Kamýk je krásné městečko, kde je k vidění spousta zajímavých míst. My jsme tentokrát měli na programu návštěvu zříceniny hradu Kamýk a dětského hřiště u řeky Vltavy. Po příjezdu do Kamýku jsme se nejprve vydali na zříceninu hradu, kde je kolem vybudována naučná stezka, která poskytuje zajímavé informace o historii této lokality. V místním areálu se nachází středověké hřiště a jeho součástí je i labyrint, který si děti mohly procházet. Po prohlídce celého areálu jsme se přesunuli zpět do městečka na místní hřiště, kde jsme si u řeky dali dobrou svačinu. Děti se pak vyřádily na lanovce a dalších zábavních prvcích. Na konci výletu jsme udělali sladkou tečku. Všichni jsme si dali dobrou zmrzlinu.