logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Vítání svatého Martina

V pátek 6. listopadu pořádalo město Sedlec – Prčice, Základní a Mateřská škola Sedlec – Prčice a ZUŠ Sedlec – Prčice již tradiční akci Vítání svatého Martina. I my jsme se rozhodli společně přivítat tohoto posla zimy a zapojit se do průvodu.

Celá akce začínala v 16 hodin před budovou základní školy, kde proběhlo slavnostní zahájení, a děti ze ZŠ zarecitovaly několik básní. Všichni se seřadili do průvodu, který za dozoru místních hasičů bezpečně přešel k základní umělecké škole, kde program pokračoval. Zde se zpívalo i tančilo. Jelikož už se šeřilo, začali lidé postupně rozsvěcet své lampionky a všelijaká světýlka. Osvětlený průvod se vydal směrem k prčickému náměstí. Tady na děti čekala sladká odměna a nakonec velmi zdařilé vystoupení Pánů ze Zvěřince, jehož součástí byla i ohňová show.

Dětem se celý program líbil a těší se na další akci, kterou pro všechny zase město Sedlec – Prčice připraví.

Jana Kuželková, Eva Říhová, Kristýna Suková

TOPlist