logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Vítání svatého Martina a lampionový průvod

Dne 11. 11. 2022 v 16:30 se děti z DD zúčastnily Vítání svatého Martina, které se konalo v Sedlci v zahradě Základní umělecké školy. Děti ze ZŠ a ZUŠ si připravily krátký úvodní program, který zahrnoval hudební, taneční a dramatická vystoupení. V 17:00 proběhl lampionový průvod městem, který začínal na zahradě ZUŠ a končil v Prčici na Vítkově náměstí. Zde proběhla ohnivá show, kterou si připravili Páni ze Zvěřince. Děti dostaly na závěr programu balíček se sladkou odměnou a návod, jak si zahrát únikovou hru.

K. Bulanová

TOPlist