logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Soutěžní odpoledne v DD

V sobotu 2. října 2021 jsme v našem DD pro děti připravili odpoledne plné sportu a soutěží. Děti jsme předem seznámili s programem, bezpečností a pravidly jednotlivých stanovišť.

Úvodní fotbálek si užili zejména chlapci, ale i některé dívky. Mezi další disciplíny jsme zařadili podbíhání lana a přetahování družstev. Do nich se zapojily zejména menší děti. Ti starší, vysíleni fotbalem, fandili a povzbuzovali svoje favority.

Poté se všichni se zájmem projeli na kolech a koloběžkách, což je oblíbená aktivita i při běžné výchovné činnosti. Jezdilo se na rychlost nebo mezi překážkami. Vše bylo přizpůsobeno nejen věku, ale zejména schopnostem dětí, aby jízdu zvládly a dojely zdárně do cíle.

Soutěžní odpoledne jsme ukončili opékáním buřtů a zhodnocením celé akce. Následovalo rozdání malé sladké odměny a poděkování všem zúčastněným, dětem i dospělým, za pomoc s přípravou, ale hlavně za pěkně strávené společné chvíle.

TOPlist