logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Soutěž o nejlepší vánoční cukroví

Zpestření čekání na ježíška.

Již od rána se děti na druhé skupině těšily a prožívaly přípravu na pečení vánočních rohlíčků. Připravené hotové těsto jsem rozdělila podle počtu soutěžících, předvedla, jak se cukroví tvoří a pak si zúčastnění  samostatně vyráběli své sladkosti. Všichni byli šikovní. Některým se práce dařila skvěle, jako například malému Rickymu. Velký šikula.

 Snaha byla veliká, každý měl velikou motivaci vyhrát v soutěži o nejhezčí provedení. Po upečení rohlíčků jsme celou činnost společně zhodnotili, a následovala vytoužená ochutnávka. Nakonec byli odměněni všichni, jen prvenství patřilo Rickymu.

Děti byly spokojené, nadšené, pochvalovaly si, jaká to byla dobrota.

Pešková

TOPlist