logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Soutěž o nejhezčí karnevalovou masku.

První prázdninovou neděli 7. února jsme si pro děti připravili soutěž o nejhezčí karnevalovou masku. Nejdříve jsme si popovídali o tradicích masopustu a pak se spolu s dětmi pustili do díla. Pro děti jsme měli připravené papírové předlohy a děti si samy vybraly vhodné malířské potřeby pro výrobu svých originálních masek. Poté se všichni proměnili buď v nějaké zvířátko, princeznu či strašidýlko. V maskách jsme si užili zábavné odpoledne a za povedené masky byly děti odměněny sladkostmi. Děti, které chodí do základní školy, jako např. Štefan, Eliška a Natálka své masky navíc použijí v úterý 16. února  při on-line výuce.

Hájková Ilona, Kosíková Lucie

TOPlist