logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Sladké velikonoční vajíčko

Společně s blížícími se svátky, kdy zdobíme naše domovy velikonočními kraslicemi, zajíčky a oseníčkem, jsme si s dětmi z domečků 2. a 3. vyrobili sladkou odměnu za naši snahu a píli. K našemu povídání o velikonočních zvycích a výzdobě našich domečků, jsme se z několika ingrediencí vyváleli velikonoční karamelová vajíčka. Děti bavila práce s jinou konzistencí materiálů, se kterým jsme pracovali. Karamel je sladký, ale zároveň samozřejmě lepivý a je potřeba s ním pracovat rychle, takže to chce jistou zručnost, kterou si děti mohly tímto osvojit, takže práce spojená se zábavou a zároveň sladká odměna. Vajíčka jsme poté podělily, jak si výrobci přáli, mezi děti na domečky.

Pochutnali si všichni zúčastnění i kamarádi, se kterými se děti podělily. 

Přikládám foto našich výrobků

Jana Kuželková

TOPlist