logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


S dětmi jsme byli na pochodu Praha-Prčice

V sobotu 20. 5. 2023 jsme se společně s dětmi zúčastnili tradičního pochodu Praha-Prčice. Sice jsme s ohledem na časový prostor a fyzické dispozice dětí neabsolvovali žádnou celou pořadateli vytýčenou trasu, ale na jednu z nich jsme se napojili v době největšího přílivu docházejících turistů tak, aby naše děti mohly nasát atmosféru této monstrózní a masové akce. V cíli, na lidmi zaplněné náměstí v Prčicích, si děti vysloužily místo tradiční pamětní botičky vychlazený nápoj a zmrzlinu dle vlastního výběru.     

Strejdové V. Schindl a M. Dach

S dětmi jsme byli na pochodu Praha-Prčice

TOPlist