logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Rozsvícení vánočního stromečku Sedlec a Prčice 25.11. a 26.11. 2022

Blíží se vánoční čas, nekrásnější a nejočekávanější období roku. Jako každoročně jsme společně s dětmi toto období přivítali rozsvícením stromečků v blízkém Sedlci-Prčici. Na tuto kulturní akci jsme se společně s dětmi na všech rodinných skupinách připravovali již několik týdnů dopředu. Společně jsme nacvičili vánoční koledy a vystupování na podiu, které nás tento rok čekalo.

Rozsvícení vánočního stromečku

Vystoupení, bylo doprovázené hrou na klávesy a zpěv našich nejmenších bylo podtrhnuto zpěvem s obecenstvem a závěrečným potleskem pro naše malé umělce.

Na závěr akce, které se účastnily děti napříč skupinami, se rozsvítily nejen oba stromečky, ale i oči našich zpěváků. Odměna byla nejen sladká v podobě cukrovinek, ale i pochvala v podobě aplausu a pochval přihlížejících.

Rozsvícení vánočního stromečku

TOPlist