logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Putování za lesními zvířátky

Protože vánoční svátky jsou brány jako svátky hojnosti a štědrosti, vyrazili jsme na 1. svátek vánoční obdarovat také zvířátka do lesa. Společně s dětmi jsme pro ně připravili spoustu dobrot. Během našeho putování sněžilo, cestou jsme proto mohli ve sněhu poznávat stopy zvířat a povídat si o nich. Společnost po dobu našeho putování nám dělali dva čtyřnozí kamarádi, jež nám cestou předvedli ukázky základní poslušnosti, které získali absolvováním kynologického výcviku. Děti tak získaly nové kamarády a projevily přání setkávat se s nimi častěji. Závěrem našeho putování jsme se, a nejen my, ale i naši nově získaní čtyřnozí kamarádi těšili zpět do tepla domova. Toho dne nám totiž paní zima ukázala svoji opravdovou tvář.

Putování za lesními zvířátky

Štěpánová M.

TOPlist