Posezení v cukrárně
Děti ze 6. skupiny si zpříjemnily jedno sobotní odpoledne milým posezením v cukrárně v Sedlčanech. Společně strávený čas se nesl v pohodové a přátelské atmosféře, která vybízela k povídání i sdílení zážitků. Děti měly možnost ochutnat místní speciality, mezi které patřilo například nealkoholické svařené víno nebo oblíbené chai kakao. Samozřejmě nechyběla ani sladká tečka – každý si vybral lahodný zákusek, na kterém si moc pochutnal. Příjemné odpoledne bylo pro děti krásným zpestřením všedních dnů.














