logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Oslava nového roku

První leden je svátek začátku nového roku, a tak jsme si s dětmi připomněli jeho význam. Protože jsme dětem chtěli tento svátek zpříjemnit, uspořádali jsme pro ně sportovní odpoledne – jako například turnaj ve stolním tenise a utkání v kopané. Na závěr dne, když padl soumrak, jsme si zapálili prskavky a připili si dětským šampusem. Děti byly spokojené z příjemně stráveného odpoledne. Tety Hájková, Zburníková, Bartoňová, Říhová

První leden je svátek začátku nového roku, a tak jsme si s dětmi připomněli jeho význam. Protože jsme dětem chtěli tento svátek zpříjemnit, uspořádali jsme pro ně sportovní odpoledne – jako například turnaj ve stolním tenise a utkání v kopané. Na závěr dne, když padl soumrak, jsme si zapálili prskavky a připili si dětským šampusem. Děti byly spokojené z příjemně stráveného odpoledne.

Tety Hájková, Zburníková, Bartoňová, Říhová

Oslava nového roku
Oslava nového roku

TOPlist