logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Opět na atletickém stadionu

25. září 2021 jsme se vypravili do Třebíče. Atletická školní přípravka, která v našem domově působí pod patronátem TJ Chyšky, se účastnila celorepublikové soutěže ČASPV v atletice. Pořadatelem soutěže je Česká asociace Sportu pro všechny. Na závodníky čekaly čtyři atletické disciplíny – sprint, hod, skok daleký a vytrvalost. Z našeho domova je do Třebíče daleko a tak jsme odjížděli velmi časně – již po 5. hodině ranní, abychom byli včas na místě. Po prezentaci, slavnostním nástupu a vyslechnutí státní hymny už se šlo sportovat. Jedna disciplína střídá druhou a všechno běží jak má. Než se nadějeme, je dosoutěženo. Naše malá výprava tentokrát neveze medaile, ale určitě jsme se v množství závodníků neztratili. Hezké, slunečné počasí, navázání nových kamarádství a pěkný pocit z výsledků – to je sobotní prima výlet.

Fuková Marie

TOPlist