logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Odpoledne s přáteli

6. května 2023 nás opět navštívili naši přátelé, abychom společně strávili několik hezky prožitých hodin. Společně s námi, dětmi, se aktivit účastnily i naše tety – Veselá, Zburníková, Fuková, Pechová a Štěpánová. Zpěv a tanec střídaly různé hry. Pracovní činnost prolínala výtvarná výchova a vznikl krásný obraz- koláž „Podmořský svět“.

Při práci chlapci a děvčata využívali různé výtvarné techniky, pracovali s několika druhy materiálů. Vyzkoušelo se i malování v písku a hra na bicí. Několik prudkých dešťových přeháněk nám překazilo pobyt venku a tak jsme se na závěr odpoledne vrátili ke krátké scénce a zpěvu. Zpěv jsme vyjadřovali i pohybem – a to nás opravdu bavilo.

Čas rychle plynul a nastalo loučení. A protože jsme dobří přátelé, slíbili jsme si další setkání již začátkem června.

Fuková Marie

TOPlist