logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Odpoledne s hasiči

Pátek 10. června 2022. Do našeho dětského domova míří tři vozy SDH Sedlec.

Ale nebojte se! Nehoří! To nám hasiči přijeli ukázat svoji techniku a povyprávět o své činnosti. Jejich hlavním úkolem je doplňovat práci profesionálních hasičských sborů. Činnost v jednotce SDH vykonávají její členové na základě dobrovolnosti. Můžeme je vidět při hašení požáru, provádění záchranných prací při živelných pohromách či jiných mimořádných činnostech. Chrání naše životy, zdraví a majetek. Po úvodních informacích a zodpovězení zvědavých otázek jsme si už mohli osahat techniku. Všechno jsme si pozorně prohlédli, prošmejdili všechna tři auta, vyzkoušeli oblek i helmu, snažili se – samozřejmě bez úspěchu – přitáhnout auto. Více než slova napoví fotografie. Moc děkujeme za hezké chvíle, které s námi prožily i tety Fuková, Pešková, Veselá a Zburníková.

Fuková Marie

TOPlist